• 444 7 694
 • bilgi@miskoleji.com.tr
 • Selahaddin Eyyubi Mh. Atılgan Sk. No: 18 ( Kelebekler Vadisi Karşısı ) Selçuklu/KONYA
 • Haberler

  MİS Koleji eğitime yeni bir vizyon katacak

  MİS Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Salih Özkan, Konya’da eğitim sektöründeki sıkıntıları bilerek ve bu sıkıntılara kesinlikle çözüm bulmak amacıyla MİS Koleji’ni kurduklarını ifade etti.

  MİS Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Salih Özkan, Konya’da eğitim sektöründeki sıkıntıları bilerek ve bu sıkıntılara kesinlikle çözüm bulmak amacıyla MİS Koleji’ni kurduklarını ifade etti. Özkan, MİS Koleji’nden mezun olan her öğrencinin en az iki dil bilip, bir enstrümanı ustaca çalacağını ve sporda da başarılı olacağını söyledi

  YABANCI DİL, ENSTRÜMAN VE SPORTİF BAŞARI

  MİS Koleji, Konya’daki eğitim sektörü anlayışını değiştirmek konusunda iddialı. Kısa sürede eğitim kadrosunu kuran Mis Koleji yeni eğitim öğretime hazır. Mis Koleji Konya’da ciddi bir boşluğu dolduracak.  2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı ile birlikte faaliyetlerine başlayacak olan MİS Koleji; öğrencilerini hayata uyarlanmış bilimle ve teknikle tanıştırmak hedefinde.

  Mezun ettiği öğrencilerini üniversite hayatına tam donanımlı bir şekilde hazırlamak amacıyla yola çıkan MİS Koleji; öğrencisinin en az bir yabancı dili ana dili gibi konuşur olması, ikinci yabancı dil ile dil eğitimini desteklemesi, istediği enstrümanı çalabilen ve yine ilgi duyduğu spor dalında uzmanlaşmış, özgüveni yüksek, sosyal bireyler olarak yetişmesini arzu ediyor.

  KALİTELİ BİR EĞİTİM KADROSU KURULDU

  MİS Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Salih Özkan, “Her yaptığımız işte disiplinden asla taviz vermedik. Hep müşterilerimizin memnuniyetini temel aldık. Bu anlayışı eğitim sektöründe de uygulayacağız. İşin uzmanı, profesyonel ekibimizi kurduk. Disiplinli ve planlama yaparak ilerliyoruz. Eğitim öğretim döneminde öğretmenlerimiz, öğrencileriyle ve velileriyle buluşacak. Konya’da şikayet edilen tüm konulara eğiliyoruz. Problemleri öğrenci ve velimizin memnuniyeti için anında çözen bir MİS anlayışını tesis ediyoruz. Kayıtlarımız gayet iyi gidiyor. Öğrenci velilerimizin kayıt olmasalar bile gelip sormalarını ve MİS anlayışımızı öğrenmelerini çok arzuluyoruz. İşinin ehli, tecrübeli öğretmenlerimizle heyecanlı ve başarılı öğretmenlerimizi bir araya getiren kaliteli bir eğitim kadrosu kurduk. Okul binamız örnek olacak bir bina. Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi düşünerek keyifle uzun zaman geçirebilecekleri, güvende olacakları ve sadece eğitime odaklanacakları mükemmel bir Mis Koleji’ni Konya’mıza kazandırdık. Konya’mıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

  KONYA’YA VE TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLACAK

  Eğitim başlamadan önce öğrencilerimize ve velilerimize yönelik eğitimler planladıklarını da ifade eden Özkan, “Türkiye’mizin geleceği için eğitim çok önemli. Milli bilince sahip gençlerimiz bizim teminatımız. Bu anlayışla okul öncesinden, ilkokula, ortaokuldan liseye kadar her alanda Konya’ya örnek olacak bir eğitim anlayışı kazandırmak istiyoruz. Buradaki adımlarımız bizi üniversiteye taşıyacak. İleride üniversite konusunda da adımlar atmak istiyoruz” diye sözlerine ekledi.

  Kaynak: MİS Koleji eğitime yeni bir vizyon katacak