• 444 7 694
 • bilgi@miskoleji.com.tr
 • Selahaddin Eyyubi Mh. Atılgan Sk. No: 18 ( Kelebekler Vadisi Karşısı ) Selçuklu/KONYA
 • Haberler

  Mis Kolejinden Lgs’de Özel Burs Oranları

  Anaokulundan, ilkokula, ortaokuldan Anadolu Lisesine kadar geniş alanda eğitim verecek olan Konya’nın eğitimdeki yeni umudu Mis Koleji, liseye geçme telaşında olan öğrenciler için Özel LGS Bursluluk Oranları açıkladı.

  Özel Farkındalık Sınıflarıyla da eğitim sektöründe öğrencileri düşünen bir eğitim anlayışı oluşturan Mis Koleji, LGS sınav sonuçlarını düşünen aileleri düşünen özel bursluluk oranlarını açıkladı. LGS sonucuna göre okul telaşında olan öğrencileri daha iyi anlamak gerektiğini söyleyen Mis Koleji Müdürü Nesrin ÖZBEDEL, Mis Koleji olarak LGS ile ilgili her türlü soruya cevap vermek için Mis Koleji 444 7 694 iletişim hattını açtıklarını ve öğrenci ve velilerin akıllarına takılan noktaları Mis Koleji öğretmenlerine rahatlıkla sormalarını istediklerini ifade etti.

  Mis Koleji olarak eğitimde öğrencilerin kendilerini rahat hissedecekleri, donanımlı sınıflarda öğrenmeye odaklanacakları, ders dışında keyifle öğrenmeye devam edecekleri bir eğitim anlayışı oluşturduklarını belirten Mis Koleji Müdürü Nesrin ÖZBEDEL, LGS gibi önemli bir dönüm noktasında da Mis Koleji olarak öğrencilerin yanında olduklarını, onları en iyi şekilde üniversiteye taşıyacak okul bilincine sahip olduklarını belirtti.

  LGS Bursluluk oranlarını öğrenmek için velilerin Mis Kolejini arayabileceklerini ya da bizzat yüz yüze iletişim kurmak için koleje gelebileceklerini ifade eden Müdür ÖZBEDEL, yeni açılan bir kolej olmasına rağmen Mis Kolejinin tecrübeli bir ekibe sahip olduğunu söyledi.

  Doğru lise seçiminin doğru üniversite yolculuğu anlamına geleceğini belirten ÖZBEDEL, Mis Koleji Anadolu Lisesi olarak öğrencilerimizin meslek seçimlerinin yanında özel yeteneklerinin de geliştirilmesini özellikle istediklerini ve bunun için öğrencilerinin yabancı dil öğrenmesini, enstrüman çalabilmesini, girişimci olabilmesini hedefleyen entegre bir eğitim anlayışı oluşturduklarını belirtti. Bu anlayışı başararak öğrencilerinin özgüvenli, genel kültürlü, kariyer sahibi insanlar olarak yetişmelerini arzu ettiklerini vurguladı.